فیلم سینمایی هشتگ 

ژانر: کمدی اجتماعی

سال تولید: 1395

نویسنده و کارگردان:   رحیم بهبودی فر

بازیگران: نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، بیژن بنفشه خواه، حدیث فولادوند، محمد علی کیانی، مهرداد فلاحتگر، ارسلان قاسمی و امید ررحانی با حضور محسن ملکی و سیدجواد هاشمی ، همچنین آرتین پشنگ، امیرعلی نیازی، محمد مهدی و ثنا کیانی به عنوان بازیگران کودک و نوجوان.

خلاصه داستان: این فیلم اساسا بی ادعاست و سعی کردیم با تمام توان فیلم قابل تامل و دیدنی تولید کنیم و اینطور نیست که برای نمایان کردن آن دورخیز کرده باشیم، چنانچه فیلم های قبلی من نیز با همین رویکرد ساخته شد.دغدغه روابط خانوادگی و اساسا دنیای اینترنت و گوشی همراه و تاثیرش بر شرایط زندگی و روابط خانواده ها و اینکه خودم به لحاظ روانشناختی و مطالعاتی دغدغه خانواده را دارم باعث شد تا به سراغ ساخت این فیلم بروم.

دانلود فیلم ,دانلود سریال ,رز دانلود فیلم ,دانلود ,محمد ,دغدغه ,خانواده ,اساسا ,دانلود فیلم ,شد دغدغه ,دغدغه روابط ,ساخته شد ,رویکرد ساختهمنبع

قسمت هفتم سریال سال های دور از خانه

قسمت پنجم سریال هیولا

قسمت پانزدهم سریال نهنگ آبی

قسمت ششم سریال سال های دور از خانه

قسمت دوازدهم سریال رقص روی شیشه

تنها دوبار زندگی می‌کنیم

قسمت آخر سریال هشتگ خاله سوسکه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

محصولات سلولزی کامران تک logo design آپشن خودرو | دنیای آپشن B E E P O P E N راه علم خرید بهترین ترازوی صدر چگونه محیط شاد تری در مدرسه ایجاد کنیم iranreportaj یادگیری دروس کنکور با حرف آخر دانلود رایگان کتاب